Novinky

17. 8. 2020
Na zlíchov autobusem x12

Jako již tradičně je Praha v létě celá rozkopaná a renovační práce se letos nevyhnuly ani Smíchovu a Zlíchovu. Na PevnostCon tedy pojedete jinak než vloni! Tento rok kvůli opravám nedalekého mostu a kolejí nejsou v provozu tramvaje. Jediným, ale za to často jezdícím spojem na Zlíchov, je autobus X12, do nějž lze nastoupit na zastávce Na Knížecí, metro Anděl, hned vedle Ženských domovů. Šipky, kudy na nástupiště, uvidíte už dole v metru, a není to nic složitého. X12 využívá ostrůvky tramvajové stanice linky č. 7. Až pak vystoupíte na Zlíchově, jen projdete pod viaduktem a jste u nás!

8. 7. 2020
Program pevnostconu je kompletní!!!

Koronavirus, zombie apokalypsa, konec světa, nic nás nemůže zastavit. PevnostCon proběhne již za pár týdnů, 22. srpna na Zlíchově, a program máme kompletní již teď. Drtivá většina vystupujících nám zůstala věrná, přibyly nové stánky, hlásí se nám další a další cosplayeři, zkrátka to bude legendární ročník. O dalších maličkostech ohledně dopravy či hygienických nařízení vás budeme informovat zde anebo na Facebooku.

21. 1. 2020
DRUHÝ PEVNOSTCON JE NA SPADNUTÍ

Blíží se druhý ročník. Usilovně na něm pracujeme, připravujeme program a také možnost předprodeje. Sledujte nás, protože v nejbližších dnech to vypukne naplno. Jsme si vědomi, že prvním ročníkem jsme si nastavili laťku docela vysoko a překonat sebe sama nebude jednoduché, ale věřte nám, že děláme všechno proto, aby druhý Pevnostcon byl ještě lepší. Tak si zaškrtněte datum 2. května v kalendáři a vezměte s sebou i všechny svoje fantasy pozitivní kamarády! Kdyby cokoliv, pište na pevnostcon@pevnost.cz.

5. 7. 2020
nový plakát

Už nám do PevnostCon 2020 zbývá jen sedmačtyřicet dní! Od zítřka na vás začneme ve velkém chrlit program A mimochodem, seznamte se, tohle je náš letošní plakát! ❤️