Číslo: 09/2023

Nová Pevnost se klaní odkazu Hajaa Mijazakiho, novému dílu Malazské knihy padlých, muzeu divů a samozřejmě vás zve na Pevnostcon. Pojďte se bavit!

Chci novou Pevnost!

HAJAO MIJAZAKI, divotvůrce ze Studia Ghibli, přichází s novým snímkem Boy and the Heron a opět se mu klaní celý svět, stejně jako náš časopis. Právě proto jsme mu věnovali hned šestici stran plných úžasných obrázků a písmen. Ale bude toho mnohem víc. Stejně tak v Legendárních tvářích hororu přichází FREDDY KRUEGER a zároveň zavzpomínáme na ŽELVY NINJA: MUTANTÍ CHAOS. Také se blíží tolik vyhlížená premiéra české sci-fi BOD OBNOVY, takže jsme udělali rozhovor s režisérem snímku ROBERTEM HLOZEM. Ze seriálové sekce útočí demoliční postapo sekanice TWISTED METAL. Nesmíme zapomenout připomenout, že se blíží říjnový Comic-Con Junior v Brně. A také tu máme MUZEUM DIVŮ ze světa Sirotčince slečny Peregrinové. Hlavně ale vychází BŮH NEDBÁ, další část reedice MALAZSKÉ KNIHY PADLÝCH od Planeta9. A taky tu je SLOVENSKÝ NÁŘEZ, výběr té nejlepší současné fantastiky od našich sousedů, složený editory Martinem Králíkem a Leošem Kyšou. Povídkami přispěli Přemysl Krejčík a Václav Vágenknecht. Guy Gavriel Kay ví, kde se nachází ZÁŘE DÁVNO POHASLÁ. Zároveň vychází výběrová ČÍTANKA NEILA GAIMANA. Připomeneme si dílo NEALA SHUSTERMANA, který míří na letošní Humbook 2023. Deskovka ARCHA NOVA od nás dostala 100%!!! Z koutů historie se vynořuje lékařská legenda AMBROISE PARÉ. Dostane vás LEGO® PEVNOST i CHLADNÉ ZBRANĚ. A samozřejmě tu je PEVNOSTCON 2023. To všechno jen a jen pro vás v časopise, kde je každá stránka fantastická 🙂

Objednat toto číslo

Objednání čísla 09/2023:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.