Al Ewing - Immortal Hulk: Nebo je obojím?

Hulk větší než život. Quest za spásou duše a rozflákáním všeho ostatního!

Komiks, Superhrdinové, Marvel

Toho muže byste si asi ani nevšimli. Nemá rád pozornost. Je tichý. Klidný. A kdyby ho někdo chtěl střelit do hlavy… tak prostě zemře. Dokud se den nezmění v noc – pak znovu povstane a stává se někým jiným. Jmenuje se Banner. A tím nočním děsem je Immortal Hulk! Ale problémy je pronásledují oba. Zatímco se reportérka Jacke McGeeová snaží zjistit pravdu, Banner kráčí osaměle od města k městu, jen aby všude narážel na vraždy, tajemství a tragédie. A na co Banner narazí, to Hulk zničí…

Komiksová řada Immortal Hulk navazuje na události (nejen) eventu Občanská válka II, tedy smrti a vzkříšení Bruce Bannera, nad nímž nyní přebírá kontrolu temnější verze Hulka. Z hlediska vývoje Marvelu a jeho komiksových řad je to tedy v podstatě současnost (Immortal Hulk vychází od června 2018), ale ideově hodně navazuje na prastaré základy položené ještě (kým jiným) Stanem Lee – a logicky tedy pojímá Hulkovy příběhy silně hororově. Však právě na to také odkazuje podtitul svazku Nebo je obojím? – na otázku, kterou sugestivně položilo vůbec první hulkovské číslo: „Je to člověk? Je to monstrum?“ My teď máme možnost odpovědět si sami. Jsou to zatím spíše epizodické příběhy, ale je jasné, že Hulk coby démonické, částečně mstitelské monstrum má podobný potenciál jako před léty Bažináč Alana Moora. A vzhledem k tomu, že v dalších svazcích dojde i na návštěvu pekla, se jistě máme na co těšit.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Al Ewing - Immortal Hulk: Nebo je obojím?:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.