Číslo: 05/2020

Už víte, jak skvěle se dokáží snoubit pohádky s komiksem? A taky fandíte Warhammeru? Žádné viry nás nezastaví, a tak je tu nová Pevnost, jako vždy plná barev, dobrodružství a fantastických příběhů!!!

Akční cena 49 Kč / 119 Kč

Svět WARHAMMERU 40.000 je temné místo pro život a zásluhou toho v něm lze zažít neuvěřitelné věci. Ne náhodou se stal hlavním tématem nového čísla Pevnosti. Rozhodně toho ale na vás nasypeme mnohem víc. Se zavřenými bijásky a s mnoha hibernovanými nakladatelstvími se například vrátíme k seriálům STAR TREK: PICARD, PŮJČOVNA MASA 2 A KINGDOM 2. Parádní text pak vzniknul o komiksovém POHÁDKOVĚ, kde se vraždí. Představíme vám grimdark fantasy román TEMNÁ SESTRA od Marka Lawrence, zatímco knihou měsíce se stala RUDÁ KŘÍDLA od Elizabeth Bearové. Úžasnou fantasy ságou je HERNÍ TESTER od Michaela Atamanova. Určitě si ale nesmíte nechat ujít ani PROKLETOU VĚŽ, novou publikaci Míši Merglové, s níž připojujeme i krátký rozhovor. A jestli chcete vidět londýnského věštce v akci, počtěte si o románu PROKLETÝ od Benedicta Jacka, to bude docela trhák. I s tímto autorem jsme přitom spáchali zajímavé interview. A zatímco povídkami do nové Pevnosti přispěli David Šenk a Karel Doležal, představíme vám i slibné začínající autory Martina Štefka, Kristinu Haidingerovou a Miroslava Pecha. Nesmíme ale zapomenout ani na herní okénko, jemuž tentokrát dominuje FINAL FANTASY VII: REMAKE. S Františkou Vrbenskou se pak vydáme za výjimečným generálem Kuanem Jü a Tomáš Bandžuch si zaposiloval s Gustavem Frištenským. A stejně jako se PEVNOSTCON se úpěnlivě modlí za přízeň všech slovanských i severských bohů, v Hlasu fandomu si povíme víc o CORONACONU 2.0, o nových aktivitách KROTITELŮ DRAKŮ, o VIDOUCÍCH a svoje k momentálnímu stavu světa pronese i sám VĚDÁTOR. To a mnohem více vám nabízí váš oblíbený průvodce fantastickými světy. #casopispevnost vládne a vy se hezky bavte na jeho stránkách 😊

Objednat toto číslo

Objednání čísla 05/2020:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.