Číslo: 04/2020

Dubnovou Pevnost vám doručíme až domů!

Akční cena 49 Kč / 119 Kč

Nové číslo je za dveřmi a spolu s ním přichází SPECIÁLNÍ KARANTÉNNÍ NABÍDKA! Abyste nemuseli cajdat apokalypsou, objednejte si Pevnost přímo do schránky, a to ZA STEJNOU CENU JAKO V TRAFICE! Poštovné zaplatíme za Vás! Stačí si nové číslo objednat na www.pevnost.cz, vyplnit všechny údaje a pak už jen vyhlížet pošťáka. A můžete si vybrat, jestli Vám stačí klasická Pevnost za 69,-Kč, nebo si uděláte radost Pevností s parádním stripovým ohňostrojem cynismu Pac a Pussy za 159,-Kč. Objednávky, které přijdou do SOBOTNÍ PŮLNOCI včetně, budou vyřízeny tak, aby dorazily už v úterý 24. března!!! A co že vám ve čtvrté letošní Pevnosti nabízíme?

Tématem nebude nic menšího než fenomén videoher, anime a vůbec popkultury zahrnující i ultimátní plyšáky Final Fantasy. Hned na to se podíváme na zoubek Novým mutantům, s jejichž pomocí dostane svět Wolverina a profesora X solidně hororový břink. Ani nový Westworld na klidu nepřidá. U žánru hrůzy se ale zdržíme, protože ze Švédska přichází drsně temná trollí historie Stalpi. A ve FANTOM Printu ukuchtili brutální fantasy Nespasitelní. Na odlehčení si dáme nové litrpg Mrtvý lotr od Pavla Korněva, autora akčního Pohraničí, ale hlavně novinku Franty Kotlety Underground. Přihazujeme i rozhovor! A další poleno pod kotel – nový román otce kyberpunku Williama Gibsona nazvaný Médium a pořádný kus moderní space opery v podání A. Reynoldse pod názvem Vzpomínky na modrou planetu. V komiksech pak pro vás máme hned dvě pecky mezi oči – vlčího agenta CIA Jacka Wolfganga a ohlédnutí za kultovní sérií Mýty! V historické sekci vám navíc Františka Vrbenská povypráví morytát o strašlivém výbuchu jičínského prachu a jedné nešťastné lásce… Plus hafo videoher, deskovek, reportů z fantastických akcí a vůbec všeho, co dělá Pevnost Pevností. A jako příloha naší Pevnosti Plus na vás číhají roztomilí existenciální nihilisté Pac a Pussy. To musíte mít!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 04/2020:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.