Pac a Pussy - Albrecht Smuten

Kočičky, které byste podrbali i nakopali. Aneb Pac a Pussy diskutují o bohu a homeopatii.

Komiks, Humor

Fenomén českého internetu se v loňském roce dostal ke čtenářům i v tištěné podobě. Řeč je samozřejmě o dvojici černobílých sarkastických kočiček, které na stránkách komiksu Pac & Pussy z Nakladatelství Epocha diskutují o všem možném s humorem sobě vlastním.

Albrecht Smuten, reklamní textař a muzikant, přivedl své zábavné stripy k životu v roce 2017, když na Facebooku představil dvě kočky, Pac a Pussy. Tyhle existencialistické mršky si rychle našly oblibu díky glosám a zábavným komentářům o smyslu života, duchovna, ale i běžném životě s kočkami. Zatímco řada komiksů podobného typu komentuje aktuální dění, Pac a Pussy se místo na pomíjivé události zaměřují spíše na úvahy a nadčasová témata, která dříve či později napadnou každého. Zvlášť je pak ocení majitelé koček, kteří v některých hláškách nepochybně poznají vlastní mazlíčky.

Zatímco na internetu se čtenáři mohli těšit na nový strip dvakrát týdně, v knize najdete 88 stran, které zhltnete na jedno posezení. Kromě již publikovaných vtípků jsou zde i zbrusu nové, nikdy neviděné bonusy, které z téhle útlé knížečky dělají opravdovou lahůdku i pro ostřílené fanoušky. Kresba je jednoduchá, humor místy černější než stránky černobílého komiksu, a i když jsou některé stripy slabší než jiné, nikdy z nich nebudete mít pocit trapnosti. Tento komiks se čte jedním dechem a jeho atmosféra se vám rychle zadře pod kůži. Nezbývá tak než těšit se na dvojku.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Pac a Pussy - Albrecht Smuten:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.