Číslo: 12/2021

Nejen fanoušci nekromancie a Keanu Reevese si v nové Pevnosti přijdou na své. Budou hořet světy, lháři i háje druidů, a to jen a jenom pro vás.

Chci novou Pevnost!

O tom, že je KEANU REEVES největší božan Hollywoodu, se nemusíme přít. Však nám to brzy dokáže i v novém MATRIXU. I tohle téma nakousneme a ještě přihodíme něco málo k DUNĚ a k druhému VENOMOVI. Mezi seriály pak září alternativní MCU světy v animované parádičce WHAT IF…? To už ale do vesmíru plného nekromantů zve HARROW DEVÁTÁ, nová císařská liktorka od Tamsyn Muirové. Seznámit se ale určitě chcete i s ODKAZEM POPELA, temnou fantasy ságou od zasloužilého warhammeristy Matthewa Warda, anebo s románem INKOUST A PEČEŤ, s příběhem ze světa železného druida od Kevina Hearna. Povídkami pak do nového čísla přispěli Radka Korbová a Patrick Griel. A o KRÁLOVSTVÍ LHÁŘŮ, úvodu do cyklu Odkaz krále žoldnéřů, už jste slyšeli? Mimochodem, čas si na nás udělala i VILMA KADLEČKOVÁ, kterou jsme vyzpovídali u příležitosti vydání VRSTVY TICHA, dalšího střípku z unikátního vesmíru Mycelium. Zatímco z komiksových stran kynou SPIRÁLA, MĚSÍČNÍ TVÁŘ, BŮH KRYS a ONE-PUNCH MAN, Kristýna Sněgoňová je připravena každému zájemci předat další nálož svých profíckých rad. A v historické sekci na vás čeká seznámení s Columem Cillem, svatým Kolumbem z Iony, čarodějem, válečníkem a apoštolem piktského lidu. Ani tím ale nekončíme. Nejen že zavzpomínáme na uplynulý Comic-Con, ale protože čas nečeká, představíme si hlavně SAMA WITWERA, prvního hosta COMIC-CON PRAGUE 2022, superakce, jež proběhne již 18. – 20. února.  A stejně jako se blíží FÉNIXCON A PARCON 4041, nesmíme zapomenout ani na připomínku, že v plném proudu je i nový ročník LITERÁRNÍ SOUTĚŽE VIDOUCÍ, jedné z nejlepších cest, kterak dostat svoji povídku na stránky Pevnosti. A to rozhodně není vše. Chcete vědět víc? Pak víte, co máte dělat 😊 #casopispevnost

 

Objednat toto číslo

Objednání čísla 12/2021:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.