Číslo: 11/2018

Zalistujme se do bestselleru od Mloka Scamandera, jeho zvířátka jsou zpět. A s nimi Grindelwald. A bradavice. A ta nejúžasnější magie, co je dneska k mání. A taky nová Pevnost. Která zná fantastickou faunu a ví, kde ji najít!

Akční cena 49 Kč / 119 Kč

Mlok, Albus, Porpetina, netučňáčí Kowlaski a zlověstný Gellert. Řítí se na nás všichni v možná nejočekávanějším fantasy snímku této sezóny. Přinejmenším na pohled budou FANTASTICKÁ ZVÍŘATA: GRINDELWALDOVY ZLOČINY událostí! Takže ano, nové číslo Pevnosti patří jim. Protože jsou ale za rohem Dušičky a kotlání dýní, hodně si toho povíme také o klasické hororové sérii HALLOWEEN, která nyní v kinech ožívá dalším filmem. Stejně tak vám ale vyšeptáme, co pojí QUENTINA TARANTINA, velkého fanouška, s fantastickou kinematografií.  A co nám Pavel Renčín v rozhovoru poví o své novince KLUB VRAHŮ? Nebo už jste se také začetli do KOMTUROVY SMRTI od japonského čaroděje se slovy Haruki Murakamiho? A jak do toho všeho zapadají povídky od HANINY VESELÉ a VÁCLAVA VÁGENKNECHTA? Případně se stejně jako my tetelíte na nového BAKLYHO a na slova od jeho původce MIRKA ŽAMBOCHA?  Pošimrání na bříšku se ale dočkají také fanoušci knih ze světu herního gigantu BLIZZARD. Případně chcete sledovat při práci PROFÍKA Jiřího Pavlovského? Stejně tak si ale můžete nabídnout i z HORORŮ S KULATÝMA OČIMA. A protože si Míla Linc vždy potrpěl na poněkud diskutabilní vzory, rozvypráví se v tomto čísle o RASPUTINOVI. Ani to ale není všechno. Dáme si také GEEKZÓNU, poohlédnutí za CONIÁŠEM 2018 a dojde i na COMICS SALÓN 2019. A to všechno proto, že i tentokrát je Pevnost prostě k nakousnutí. Ostatně jako vždy. Ať se vám i před branami podzimu líbí jako nikdy! #casopispevnost

Objednat toto číslo

Objednání čísla 11/2018:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.