Simpsoráma

Natlakovaní Simpsonovi útočí! Žlutá je dobrá i za hranicemi springfieldu!

Komiks, Ilustrace

Když už Matt Groening zase jednou po čase zplodil nějaký ten seriál (píšeme o něm, nebojte!), pojďme si připomenout jeho nejlegendárnější, nejkultovnější a nejobsáhlejší dítko – to, které vrátilo žlutou do módy a způsobilo noční můry obyvatelům všech Springfieldů světa. Simpsonovy.

Konkrétně v komiksové knize nazvané Simpsoráma, kterou se začala před lety šířit sláva téhle rodinky v našich luzích a hájích i v komiksu. A nutno říct, že je to pořádně natlakovaná kniha. Nás v Pevnosti těší nejen to, že co příběh, to perla, na kterou se v televizi zmůžou už jen výjimečně, ale hlavně to, že hned na úvod si dáme pořádnou scifárnu. Ned Flenders totiž zvlčí! A to pořádně. Nejprve si tedy dopřejeme čtyřicítku jeho nejmilejších věcí. Jsou trochu pánbíčkářské, ale pak už to jede… Samozřejmě za tím nakonec jsou nekalé čachry těch divných emzáků s hlavama v lahvi od láku, ale dojde i na klonování… a Maud je tu furt živá. Což je taky dobrý. Mimochodem, všimli jste si, jak nám upadli Itchy a Scratchy? Dostane se vám zde odměny. Krvavé, brutální, bezúčelné, ochmelené.

Prostě co si budeme povídat, Simpsonovi v komiksu ožili a můžou si zase dovolit věci, které už bychom od nich jinak nečekali. Osobně se mi třeba moc líbí představa ředitele Skinnera o nové podobě školního řádu (a hláška, že je buď trvalé poškození, nebo trvalý charakter je prostě skvělá… inu know-how z Vietnamu). Takže vítejte ve Springfieldu a dobře se bavte!

 

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Simpsoráma:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.