Číslo: 10/2021

Nachystejte uzenáče, na Svět knihy a Comic-con Prague jsme zpět. Nejen Červeným trpaslíkem ale živ je člověk. A navíc k vám nová Pevnost přichází hned se dvěma obálkami!!!

Chci novou Pevnost!

Svět knihy probíhá právě teď, pražského Comic-Conu se pak dočkáme za pár týdnů a na obou těchto akcích se s námi můžete potkat. Než tak ale učiníte, dobře vám radíme přečíst si nové říjnové číslo. Rozhodně v něm totiž nevládne jenom vagabundská partička od Kosmíka. Jasně, ČERVENÉHO TRPASLÍKA probereme od Šumavy k Tatrám, ale dojde i na chlapíky jménem FREEGUY a SHANG-CHI. Anebo na souboj VENOM VS. CARNAGE. Do dění ale promluví i světoběžník BATMAN, protože zavítal i do Česka, a navíc mu vyšla i historiografická publikace TEMNÝ RYTÍŘ. DO PEKLA A ZPĚT se pak podíváme se spisovatelem Jakubem Hozou, kterému jsme položili i několik zvídavých otázek v exkluzivním rozhovoru. A příhodně k blížícímu se filmovému svátku přichází také DUNA: VÉVODA Z CALADANU. Anebo raději navštívíte tajemné a děsuplné SANATORIUM? Případně vás více lákají KRÁSKY A VETŘELCI, jejichž editorskou se stala vedle Leoše Kyši i naše Míša Merglová? Mimochodem, tahle parádní šestáková sbírka je k mání hned ve čtyřech obálkách! S povídkami pak přicházejí Jan Urban a Jakub Hoza. A Tomáš Sekerka nabízí pokračování vydařeného Nájezdníka z Pustiny s názvem OTROK MEGAMĚSTA. Ve filmové a knižní podobě zavzpomínáme na HELLRAISERA, který se navíc brzy dočká i vlastního seriálu. Jan Urban nám představí svoji novinku ZLODĚJ OSUDŮ. Blíže si popíšeme ZEMI V TROSKÁCH od Kristýny Sněgoňové, která je také naším momentálním PROFÍKEM. V anime sekci si posvítíme na fenomén COWBOY BEBOP, jehož seriál dorazí už v listopadu. V SIN CITY na nás čeká DRUHÁ DÁVKA. Vrací se také legendární trilogie NIKOPOL. Krvavými dějinami Afghánistánu nás tematicky provede lady Florentia Saleová. Samozřejmě nesmí chybět finální summary před zahájením COMIC-CON PRAGUE 2021. V Hlase fandomu vám představíme nový vznikající fanfilm PŘÍBĚH ZAKLÍNAČE VESEMIRA, pozveme vás na PŮLNOČNÍ CIRKUS a povíme si, co přijde následující měsíce v pevnostním podcastu GEEKZÓNA. A ani tohle není vše. Fuj, tam se toho zase vešlo. Tak ať se vám hezky čte! Pevnost se nenechá zastrašit podzimem, protože i tentokrát je fantastická 😊

Obálka Comic-Con 2021:

Objednat toto číslo

Objednání čísla 10/2021:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.