Číslo: 10/2019

Vypusťte psy anarchie a chaosu, s novou pevností přichází Batmanova noční můra Joker. A není sám. Přivítáme spolu jednoho z hlavních hostů pražského Comic conu a necháme padnout Gondolin. Prostě fantastické číslo.

Akční cena 49 Kč / 119 Kč

Princ zločinu a císař šílenství příští rok oslaví osmdesáté narozeniny a Joaquin Phoenix s režisérem Toddem Phillipsem mu nadělili velkolepý dárek. Velebený snímek JOKER má šanci změnit dějiny filmových komiksových adaptací, což jsme si nemohli nechat ujít, stejně jako osobitého gothajského žolíka, jehož smích vzbuzuje hrůzu. To je ale jenom začátek totálně nabouchaného čísla! Do hry promluví AD ASTRA a nová ZLOBA. Díky návratu ZOMBIELANDU jsme si mohli posvítit i na chodce, rozpadlíky a veškerý nemrtvý lid. Nechybějí seriálové novinky včetně ZPŘÍTOMNĚLÝCH. A v literatuře se dokonce dostaví sám profesor Tolkien, protože konečně nastal epický PÁD GONDOLINU. Drow Drizzt od R. A. Salvatoreho oproti tomu zažije VZESTUP KRÁLE a čekají nás i ČERNÁ KŘÍDLA CTHULU, čtvrtá povídková sbírka navazující na odkaz mistra Lovecrafta, o níž vypráví i její překladatel Milan Žáček. Nechybějí ale ani povídky. Tentokrát vzešly z klávesnic Dalibora Váchy a Darrella Schweitzera. První jmenovaný je pak mimochodem i přispěvatelem dlouho očekávaného elitního fantasy sborníku VE STÍNU MAGIE od Fantastická Epocha a editorského tandemu Kyša – Hokr. Ve spolupráci s Humbook si ale povíme víc také o ZLODĚJSKÉM TANCI od Mary E. Pearsonové, jíž jsme hned položili i několik otázek. Milovníci komiksů pak ocení LADY MECHANIKU 3. Krev obarví v historické sekci vodu během BITVY U BRŮDKU, bozi budou umírat ve slovech FRIEDRICHA NIETZCHEHO. Určitě nevynechejte ani HLAS FANDOMU, protože na stříbrné plátno konečně přichází Drsný spasitel, o čemž si řekneme víc s režisérem Jaroslavem Šetkem z SB Films , a také vás musíme upozornit na super družinku ze Strangers and Dragons a na blížící se koncert skupiny Euphorica world music. Zavzpomínáme na Potterfest 2019 Svoji dvojstránku dostal i RON PERLMAN, protože… Comic-Con Prague 2020!!! A svoji parádnickou nálož samozřejmě přikládá také Prima COOL. Ne, ani my jsme nemohli uvěřit, že se tohle všechno vešlo do jednoho časopisu, ale je to tam. Nová Pevnost vás zdraví a už se těší, až se hladově zakousnete do jejích stránek!!! 😊 #casopispevnost #jednapeckazadruhou

Objednat toto číslo

Objednání čísla 10/2019:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.