Číslo: 01/2021

Stihneme novoroční číslo Pevnosti? Jasně, že stihneme. Tady je. A protože jak na Nový rok, tak po celý rok, přichází s ním lovci monster, duchové, upíři a další fantastická havěť.

Chci novou Pevnost!

S herní pařbou MONSTER HUNTER se známe už šestnáct let. Filmové adaptace se ale dočkala až nyní, poprvé. Ideální si udělat menší osvětové opáčko ohledně věčného souboje FILM KONTRA HRY, respektive herní předlohy. Příšeráci ale dorazí i v seriálech, které tentokrát zastupuje báječně makabrózní úlet jménem TŘICET STŘÍBRNÝCH. V tomhle Španělsku by nic nenadělala ani WONDER WOMAN, k níž si řekneme ještě pár slov. Zásluhou nového komiksu ale zavzpomínáme i na BUFFY, PŘEMOŽITELKU UPÍRŮ. A jako velkou lahůdku přihodíme také exkluzivní rozhovor s admirálem Adamou, Edwardem James Olmosem, jedním ze skvělých hostů COMIC-CON PRAGUE 2021, a představíme vám i dalšího hosta, Caru Buono. A jedeme dál: Petr Heteša přichází s novinkou YARMINŮV SYNDROM, o níž s námi prohodil i pár slov. Robert Silverberg již ví, jak vypadá TVÁŘ VOD. Neil Stephenson otevírá KRYPTONOMIKON. Povídkami přispěly Lucie Kaňová a Lucie Matějíčková. Víc si ale povíme také o ENCYKLOPEDII KOMIKSOVÉHO FILMU. Parádní sci-fi PLOŠINA představuje Roger Levy. Všichni slavíme ENDYMIONŮV VZESTUP, jehož vydáním Argo s Tritonem završují KANTOS HYPERIONU. A jestli chcete něco poradit od profíků, třeba na téma steampunk, naslouchejte LUCII LUKAČOVIČOVÉ. Anebo se můžete v komiksech seznámit se ZÁLESKAUTKAMI a POKÉMONY RED A BLUE. Případně nabízíme výlet do světa ASSASSIN´S CREED. Samozřejmě ale nesmí chybět historie, tentokrát zastoupená sirem Francisem Drakem a Josefem Šnejdárkem, který lstí zachránil Slovensko. A co na to Hlas fandomu? Jeho témata jsou PROJEKT NORTHMOOR, pátý HORRORCON a soutěž O STŘÍBŘITĚLESKLÝ HALMOCHRON. A ani to není všechno. Pevnost vám přeje hezké svátky a už se těší, jak s vámi prožije celý krásný nový rok 😊 #pevnostvladne #mamevasradi #fantastickevanoce

Objednat toto číslo

Objednání čísla 01/2021:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.