Znovuzrození hrdinů DC: Flash

Malý, ale rychlý a šikovný. Jedna, dvě – druhý a třetí Flash už jde!

Komiks

Flash je možná nejrychlejší muž světa, ale komiksová pšenka mu v Česku ještě před pár lety nekvetla. Nakladatelství CREW se výrazně zasloužilo na tom, aby se to změnilo, když začalo vydávat samostatnou Flashovu sérii. V ní má Barry Allen plnou hlavu starostí. V Central City se totiž objeví další super-rychlíci. Barry vídá podivné vize, skoro jako z jiného života. A aby toho nebylo málo, Flash bude muset čelit novému, nebezpečnému protivníkovi.

Pokud čtenáři Flashe znají jenom z CW seriálu, potažmo z DCEU, bude možná chvilku trvat, než se v komiksu zorientují. Ale opravdu jen chvíli, protože je Joshua Williamson záhy zvládne zaháčkovat příběhem, v němž není nic takové, jak se na první pohled zdá. Po krátkém představení Barryho minulosti se již rozjíždí hlavní příběhová linka plná akce a napětí, která nabídne nejednu překvapivou zákrutu. Přidejte k tomu zajímavé hrdiny, klaďase i záporáky, a máte o zábavu vystaráno.

Ani po výtvarné stránce si komiks nevede špatně. Postavy mají každá vlastní podobu i specifickou mimiku, jejich emoce jsou snadno rozpoznatelné. Kresba je jednoduchá a přehledná, byť s ostřejšími hranami, nepůsobí tak uhlazeně jako jiné komiksy. Akční scény jsou snadno čitelné, nikdo se v nich neztratí. A samozřejmě – nesmí chybět živé barvy! Spousta barev!

Když blesk udeří dvakrát je tak skvělé uvedení do nové komiksové série, které sice odkazuje na předchozí dění, ale je stejně tak pochopitelné pro nováčky i zaryté Flashovy fanoušky.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Znovuzrození hrdinů DC: Flash:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.