Číslo: 08/2021

Undergroundová kotletovská kráska na obalu nové Pevnosti káže revoluci a je připravena toho prozradit mnohem víc. Listujte a čtěte, nebudete litovat!!!

Chci novou Pevnost!

Nejnovější počin Františka Kotlety, UNDERGROUND: REVOLUCE, vás potěší a dojme stejně jako rozhovor s neotesaným bruntálským autorem. Slabší povahy možná i trochu vyděsí, ale to není váš případ. Co na to nový SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL? Dali jsme těm magorům šest stránek a věříme, že jejich další film bude stát za to. Však to jistí Idris Elba. K renesanci krvavých slasherů oproti tomu vyzývá solidní horor ULICE STRACHU. A ze světa knih k nám dorazil na slovíčko Tad Williams, protože si již brzy budeme moci nasadit jeho KORUNU Z ČARODŘEVA 2.  Povídkami pak do nového čísla přispěli Miroslav Pech a naše redakční literární naděje Josef Horký. Pomalu ke konci pak spěje populární fantasy sága Jindřicha Rohlíka, které už dnes familiárně přezdíváme SKELDAL – vyšel nový díl! A stejně tak na pulty knihkupectví míří i dvě nové knihy ze světa STAR WARS, romány POKREVNÍ LINIE a SVĚTLO RYTÍŘŮ JEDI. Ze světa mangy pomrkává melancholická slečna HARUHI SUZAMIJA, zatímco komiksu vládnou Artuš alias KRÁL, JENŽ BYL A BUDE, metalácký DOOMBOY, démonická lolitka ZVRÁCENÁ a RYTÍŘI Z HELIOPOLE 2. Z historie se vám představí moudrý středověký blázen NASSREDIN HODŽA a jeden z nejbizarnějších českých politiků, kolaborující kněz JOSEF PLOJHAR. A tentokrát se nám značně rozrostla i GeekZóna: Petra Slováková a její přátelé manuál pro dobrodruhy VE STYLU STEAMPUNKU, zavzpomínáme na FESTIVAL FANTAZIE 2021, na COMIC-CON PRAGUE 2021 budete moci navštívit značně neobvyklou cestovní kancelář FUTURECITY a z Hlasu fandomu vám kynou KROTITELÉ DRAKŮ a DRAČÍ HLÍDKA, vstupující do dalších etap své hrdinské existence. A to zdaleka není vše. Pojďte si počíst, nenechte se přemlouvat, nová Pevnost je zase ve všech ohledech fantastická!!! 😊 #casopispevnost #pevnostvladne

Objednat toto číslo

Objednání čísla 08/2021:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.