Číslo: 06/2024

Jako seriál už ho znáte. Nyní se k nám ale One Piece konečně dostal i ve své původní podobě legendární pirátské mangy. Nasedněte, nová Pevnost vyplouvá do širokých oceánů fantastiky.

Chci novou Pevnost!

Monkey D. Luffy a jeho přátelé konečně sebrali dost odvahy, aby se nám představili tak, jak je pánbůh, respektive Eiičiró Oda, stvořil. A vězte, že v papírové podobě poklad jménem ONE PIECE září ještě víc než na Netflixu. Tleskáme nakladatelství CREW, tohle jsme všichni potřebovali. A jedeme dál. Ještě jednou se poohlédneme za FURIOSOU, protože je báječná. Alou do kin, chcete ji vidět. A zároveň si ve strašidelném koutku povíme víc o démonovi jménem PINHEAD, který svojí jehelníčkovou podstatou proslavil hororovou sérii jménem HELLRAISER. Víc o něm, a o nové knize Clivea Barkera ŠARLATOVÁ EVANGELIA, mimochodem zazní i v jednom z nových dílů pevnostního podcastu GeekZóna. Ze seriálového světa se ale hlásí také AKOLYTKA, nový přírůstek do vesmíru Star Wars.

Něco speciálního máme pro arachnofobiky: HAVĚŤ, průřez osminohým světem snovačů hrůzy, a navrch jeden dost vyťukaný francouzský horor z loňského roku. No a taky je tu Honza Slívka a jeho MASOMLEJNEK: SRAB, zatímco František Kotleta v nové LEGII zažíná PLAMENY VÁLKY a Larry Correia vyhlašuje, že začala LOVECKÁ SEZONA. Hned na to DO ÚDOLÍ MLH zve Tad Williams a Markus Heitz hlásí NÁVRAT TRPASLÍKŮ. A pozor, je tu i Juraj Červenák a jeho BÍLÁ VĚŽ!!! Nebo vás zajímá spíš UTONULÝ KRAJ od Emily Lloyd-Jonesové? V povídkové sekci následně září JOSEF HORKÝ, LARRY CORREA a PETR JARONĚK. Rozhodně byste ale neměli minout ani šest otázek pro Tomáše Sekerku a jeho ČAS KRMENÍ či ZLATÝ POMERANČ Ondřeje Neffa. V deskovkách to mají za 90% OSTROVY TITÁNŮ. Z Historie vás zdraví felčařina z dob Třicetileté války. Povíme si víc o CHLADNÝCHZBRANÍCH.EU. Dokonce bude konečně odtajněno datum konání letošního PEVNOSTCONU. Známe nové LEGO ze světa DUNGEON AND DRAGONS. A ani to zdaleka není vše. Ať se vám nová Pevnost líbí a užijte si ji od první do poslední stránky.

Objednat toto číslo

Objednání čísla 06/2024:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.