Číslo: 04/2021

Kaidžú lomcují novou Pevností a zdálky tomu přihlíží samo peklo. To se hlásí o pozornost dubnové vydání, které vítá jaro monstry a rarachy.

Chci novou Pevnost!

Když Godzilla procitne, vládne. Ve světě japonských megapotvůrek se ale jedná o jednu celebritu z mnoha. Proto jsme se rozhodli výjimečnému fenoménu asijských monster kaidžú věnovat hned šest stran s nadějí, že souboj GODZILLA VS. KONG bude patřit mezi nezapomenutelné. Stejně tak si ale připomeneme VLKOCHODCE, irskou animovanou nádheru, která v nás rezonuje i po měsících. V seriálové sekci si pak povíme víc o EVROPSKÝCH KMENECH, natáčených u nás v Česku. A to už přijíždí PEKELNÝ PASTÝŘ, připravený všem dokázat, že tuzemská fantastika si s peklem rozumí a hned tak ji něco nezastraší. V rámci okénka Comic-Con Prague 2021 si pak představíme dalšího žhavého hosta, RAYE STEVENSONA ze seriálu Řím a z Thora, ale došlo i na rozhovor s pořadateli Václavem Pravdou a Pavlem Renčínem. Akci sice bylo nutné opět přesunout, na říjen, ale o to bude pražský Comic-Con lepší!!! A jedeme dál: máme tu drsný noir od Viléma Koubka POSMRTNÁ PREDACE. Čeká nás S KRVÍ SPJATÁ warhammerovská upírka Ulrika od Nathana Longa. Theo Addair oproti tomu vypráví, co je HNILOBA V KOŘENECH. V povídkové sekci přispěli LEONARD MEDEK a OSKAR FUCHS. Rozhodně si musíme povědět víc o PÍSNI SEVERU, novince od Míši Merglové. Cyberpunkový klasik William Gibson se připomíná románem HARDCORE MONA LISA. Sci-fi ságu O TU nám představí Jakub Hussar. Máme tu novou komiksovou WONDER WOMAN a s ní připlouvají i POTÁPĚČ a BERSERK. Z historie na nás míří VILÉM TELL, ale víc si řekneme také o REVOLUČNÍM ROCE 1956. Z Hlasu fandomu se o slovo hlásí Gwint Klub, warhammerový podcast Rohatá Kostka a nová deska kapely BEZ SMOKINGU!, na které se podílel i Jakub D. Kočí. A ani to zdaleka není vše. Užijte si epický nášup s novým číslem vašeho nejoblíbenějšího průvodce fantastickými světy, jsme tu pro vás!!! #casopispevnost #fantastikaprovsechny #uztocti

Objednat toto číslo

Objednání čísla 04/2021:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.