Číslo: 03/2024

Spáč se probudil a přijíždí na písečných červech. Rozhodně ale nesetrváme jen v dunách. Všechny tváře fantastiky si dávají high five na stránkách novotou vonící Pevnosti.

Chci novou Pevnost!

Kořeněné vizuální hody od Denise Villeneuva vstupují do druhého dějství, vyhlížené pokračování DUNY se během pár dnů přesype i do českých kin. Ve šlépějích posledního z Atreidů proto kráčí i nové vydání vašeho průvodce fantastickými světy. Zároveň také rádi upozorňujeme na NEVIDITELNÉ ZLO a připomínáme, že se kvapně blíží březnový FESTIVAL OTRLÉHO DIVÁKA. Ze seriálového světa se hlásí nečekaně vyvedený nový PERCY JACKSON A OLYMPANÉ a hodně si toho povíme o strašidelném fenoménu AMERICAN HORROR STORY.

V literární sekci odhalí svoji existenci PŘÍSNĚ TAJNÝ SPOLEK SVÉRÁZNÝCH ČARODĚJEK, Petr Urban vystavěl PRÁH MEZI PŮLNOCÍ A ĎÁBLEM, určitě nesmí zapadnout nové vydání POSLEDNÍHO JEDNOROŽCE od Petera S. Beagla, a hlavně je na světě parádní novinka od Martina Paytoka, ambiciózní a do nádherného vydání oděný román LÁSKA, SMRT A VŠECHNO ZLÝ. A co na to Jakub Mařík, jehož vyzbrojené lidstvo uvázlo V JÁMĚ LVOVÉ? Povídkami přispěli Jana Pavloušková a René Vaněk. Do hry ale promluví i Pavel Fritz a jeho PŘÍSTAV U ŘEKY STYX.

A v komiksové sekci si pozornost zaslouží jak ENIGMA, tak novinka od Tonyho Sandovala POHOVKA A MRTVOLA. Nezapomeneme ani na to nejlepší z malovaného světa z loňského roku v povinné TOP 10 a obdobný sumář nás čeká i v herní sekci. Mezi deskovkami v tomto čísle vítězí OBLEVA. Historická sekce nabízí KEITHA a MALINDU, příběh lásky z americké občanské války. Samozřejmě nechybí novinky z COMIC-CONU PRAGUE 2024. V hranatém vesmíru LEGO se poohlédneme po kostičkách ve stylu STAR WARS. A ani to zdaleka není vše. Vrhněte se proto po hlavě do čtení. Nová Pevnost je tu jen a pouze pro vás!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 03/2024:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.