Fuse & Taiki Kawakami - Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1

Rosolovité dobrodružství. I sliz může mít spřízněnou duši!

Komiks, Fantasy, Literatura světová

Hlavní hrdina v našem světě umře, ale místo věčné smrti se probudí v nějaké hře nebo knížce jako vedlejší postava – nebo záporák – nebo vedlejší záporná postava s blížící se smrtí na krku – prostě klasické isekai, to už tu bylo tisíckrát, popojedem. Akorát že v naší příští manga příloze se hrdina, jak už název napovídá, probudí do svého nového života jako… sliz. Přesně takové to monstrum na levelu 1, na jakém expí zelenáči v MMOčkách.

A co tak může dělat sliz bez zraku a ostatních smyslů, ale zato se silně rozvinutým sebeuvědoměním? No, může třeba… rozkládat a požírat věci ve svém okolí. A tím z nich získávat nové zdroje a schopnosti. Akorát že to pořád neřeší fakt, že koule slizu nemá ani oči, natož hlasivky… Nebo snad jo?

Převtělit se do humanoida umí každý. Autor Jak jsem se reinkarnoval… na to jde jinak; někdo s lidskou myslí a vcelku přívětivou náturou skončí ve fyzické formě, která člověku nemůže být vzdálenější. A tak se Rimuru musí potýkat s úplně jinými potížemi než většina isekai hrdinů; problém je už pohyb, natož komunikace s ostatními tvory. Je to překvapivě fascinující a zábavné čtení, zvlášť když Rimuru nezná některé podstatné zákonitosti svého nového světa. Má ovšem na své straně kreativitu a postupně přibývající spojence. A taky potenciál stát se tím nejvíc OP slizem v historii fantasy… Přiznejme si – levelovat čistě jen požíráním všeho, co člověku (nebo tedy slizu) přijde do cesty, je rozhodně hodnotný posmrtný cíl!

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Fuse & Taiki Kawakami - Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.