Číslo: 03/2022

Batman a Morbius vládnou nové netopýří Pevnosti a chystají se vyzvat do ringu všechny podoby zla. Správně ale tušíte, že tím zdaleka nekončíme. Chcete vědět víc? Jdeme číst!

Chci novou Pevnost!

Bruce Wayne alias BATMAN, nejrealističtější ze všech dosavadních zpracování a temný jako Joker s Joaquinem Phoenixem? Vyzvat Nolanovu trilogii na souboj chce kuráž, ale věříme, že Matt Reeves, znovuobjevitel Planety opic, má šanci tenhle klinč ustát se ctí. A MORBIUS? Neznáte-li, poznáte ho v nové Pevnosti. Pravděpodobně nejslavnější marvelovský upír konečně dostane šanci zakousnout se do naší pozornosti a věříme, že mu Jared Leto neudělá ostudu. Vlastně by to mohla být moc pěkná hororová podívaná, když už ji točí David Espinosa, režisér Dítěte 44. Mimochodem když už jsme u těch hororů, určitě v seriálové sekci nepřeskočte ARCHIVE 81. Stejně tak si ale povíme o novinkách ve světě LOTR: RINGS OF POWER, zavzpomínáme na příjemný MOONFALL a rozhodně zveme na nový ročník FESTIVALU OTRLÉHO DIVÁKA, který začíná už 28. února. Stejně tak se ale blíží mílovými kroky také COMIC-CON PRAGUE 2022, mezi jehož slavné hosty patří také Cary-Hiroyuki Tagawa, Tony „Bra´tac“ Amendola a tvůrce ikonické komiksové Vrány James O´Barr. A vzhůru do knih. Dokončíme povídání o GOTREKOVI A FELIXOVI. Před očima se nám sype MAKOVÁ VÁLKA, kterou podpírá DEVÁTÉ CHAPADLO CHOBOTNICE. Že smrtí nic nekončí, napovídá PŮLNOČNÍ KNIHOVNA od Matta Haiga, zatímco o svržení císaře přemýšlí VĚZENKYNĚ KORUNY. Ještě máme resty v podobě žebříčků TOP TEN 2021, a to ve světě komiksů a videoher. Z komiksového světa kynou CESTA KOSTÍ a PAN NEPORAZITELNÝ. Nesmíme zapomenout na nový pevnostní komiks SUPER SPELLSHORT SÁGA. Povídkami přispěli MARTIN PAYTOK a MARKÉTA MATĚJA, která se v pevnostní Literární soutěži Vidoucí blýsknula povídkou Pohřební rauš. Báječných 90 % se dočkala hra DYING LIGHT 2: STAY HUMAN. Z historie máchá šavlí kozácký HEJTMAN MAZEPA. V Hlase fandomu si poštěbetáme o FUTURE GATE 2022 a o FÉNIXCONU 4041. A ani to zdaleka není vše. Narovinu, tohle číslo je doslova ohňostroj fantastiky! Tak ať se vám líbí 😊 Pevnost vládne a zdraví všechny svoje obránce 😊

Objednat toto číslo

Objednání čísla 03/2022:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.