Kurtis Wiebe - Šmrncem a magií

Vpřed, královny mé krysí! Zběsilý komiks s hrdinkami, co se ohánějí meči i žejdlíky!

Fantasy, Dobrodružné, Komiks

Kdo jsou Krysí královny?  Inu… Nechme je představit se samy. Hančí je elfí čarodějnice, co jede v rockabilly („Vyčarovala jsem ti jedno malé naser si.“), trpaslice Violet je hipsterka, co si oholila vous, ještě než to začalo být cool („Já vím, že můj meč je trendy. Používám ho ironicky.“), Dee je ateistická lidská klerička („Moji rodiče uctívají obrovskou létající chobotnici. Prázdniny bejvaj ujetý.“) a Betty… Betty je ofiko pidižví lupička („Tequila, vodka a dvě kouzelné houbičky: Tak tomu se říká Betty.“).

Tahle partička musí zjistit, kdo jim jde po krku. A protože s nimi málokdo drží krok v chlastačce, rubačce i té třetí -čce, je jasné, že kandidátů je dost. To vše v příjemně generickém fantasy světě – což v tomhle případě znamená jen to, že je tu možné úplně všechno a narazíte na fakt krásné i fakt odporné zjevy, kterým jde většinou udělat něco ošklivě zábavného. A Krysí královny se toho fakt nebojí. Sám Kurtis J. Wiebe, který Krysí královny píše, o nich mluví jako o milostném dopisu letům, kdy hrál dračák, jen to vzal moderně, jako když Pán prstenů potká Ženy sobě. Je to bizarní kombo, ale drží skvěle pohromadě a napomáhá tomu nejen skvělý scénář, ale i trefně střelená kresba. Tahle série si vás prostě získá. A což teprve když zjistíte, že pod vší tou pekelnou jízdou a zábavou, často mile lascivní, se skrývá dost srdceryvný příběh…Tak přijměte naše pozvání, nebudete litovat.

 

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Kurtis Wiebe - Šmrncem a magií:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.