Číslo: 03/2019

Taky jste zvědaví, co nám tahle superdívčina předvede? My též! Captain Marvel vítáme potleskem i poklonou a společně s ní přichází celé menu nejvybranějších fantastických lahůdek!

Akční cena 49 Kč / 119 Kč

Inteligentní, půvabná a zároveň nejsilnější zbraň marvelovského univerza. To je CAPTAIN MARVEL, superprůvodkyně novým pevnostním číslem, jejíž úspěch či neúspěch na stříbrném plátně napoví, jak to bude dal s avengerským odkazem. Jí a všem ostatním Kree přejeme hodně štěstí. Stejně tak si ale řekneme něco také o ALITĚ a FESTIVALU OTRLÉHO DIVÁKA, zatímco v seriálové sekci vás krásně pokoušou korejští zombíci ze šlágru KINGDOM. A protože superhrdinství není nikdy dost, připomeneme si zároveň odrostlého pekelného synka HELLBOYE. Za HRANICE IMPÉRIA pak zve Jan Kotouč, zatímco velkou robotickou show rozpoutala Martha Wellsová ve svém románu VÝPADEK SYSTÉMU. Podobně ale žijeme i STAR TREKEM, a navíc máme tu čest přivítat zpět na výsluní WILLIAMA GIBSONA. A k tomu jsme vyzpovídali Zuzanu Strachotovou, autorku DEVÍTI NOCÍ. Povídková sekce pak hlásí přítomnost VERONIKY FIEDLEROVÉ a LUCIE LUKAČOVIČOVÉ. Stejně tak ale propadneme vesmírné těžařině v románu Scotta Reintgena NYXIA. Anebo jste zvědaví spíše na TAJEMSTVÍ MÁGŮ? A vedle rozhovoru s Klaudií Grayovou a ZLODĚJŮ DÝMU samozřejmě nesmí chybět komiksový HUSTÝ NÁŘEZ. Případně fandíte spíš THORGALOVI? A protože je Míla Linc veselá kopa, přichystal si pro všechny zasloužilé čtenáře výlet po těch nejslavnějších putykách fantastiky a tematicky souvisí i nová rubrika Martina Kužela s reálnými výčepy, kudy kráčely žánrové dějiny, zatímco Tomáš Bandžuch zve do Kroměříže. Chybět ale nebude ani další pozvánka na blížící se PevnostCon, v níž vám představíme kapelu HAKKA MUGGIES. A ani to není vše! Pevnost vládne a přináší vám jen to nejlepší z fantastických světů! #casopispevnost

Objednat toto číslo

Objednání čísla 03/2019:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.