Číslo: 02/2024

Stará dobrá Pevnost vykročila do roku 2024 v novém hávu. A snovat ho pomohla i madam web. Ať se vám obě fantastické dámy líbí, stejně jako hromady topových žebříčků, a užijte si čtení!

Chci novou Pevnost!

Jedna z nejzáhadnějších postav spidermanovského univerza, do budoucnosti nahlížející MADAM WEB, se filmově zrodila s tváří Dakoty Johnsonové a její origin je připraven naplnit sedačky kin. Držíme palce. A ze světa pohyblivých obrázků si ještě řekneme něco málo o snímku AQUAMAN A ZTRACENÉ KRÁLOVSTVÍ, pozdravíme Ciri v HLASECH MRTVÝCH, v Legendárních tvářích hororu na nás z obrazovky vykoukne SAMARA MORGANOVÁ a samozřejmě nesmí chybět TOP 10 FANTASTICKÝCH FILMŮ za rok 2023. A pozor, už jsme viděli i KRVAVÉHO JOHANNA, nový český horor na motivy díla Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, takže jsme pro vás rovnou vyzpovídali režiséra Jakuba Krumpocha. A když už jsme u těch rozhovorů, je nám ctí v novém čísle představit komiksovou OCTOBRIANU a její tvůrce Marka Bergera a Ondřeje Kavalíra. Z knížek by vás ale rozhodně mohla zajímat i další část warhammerovské ságy SABBATINY SVĚTY. Případně HELIKONIE Briana W. Aldisse či páté pootočení KOLA ČASU s podtitulem OHEŇ Z NEBES a taky na vás čeká LIŠKA RYŠAVÁ. Povídkami pak přispěli Štěpán Tůma, Lukáš Kos a Stanislav Běhal. A určitě je třeba připomenout, že knihkupectvími již koluje největší milostný příběh Středozemě o BERENOVI A LÚTHIEN, Tereza Kadečková představuje CHAPADLA ČERNÉ HVĚZDY a že Adrianovi Tchaikovskému vyšly OČI PRÁZDNOTY. Z kreslených stránek pak zdraví BETELGEUSE, na herních to tentokrát vyhrála pařba AŤ ŽIJE REVOLUCE a mezi deskovkami ALDEBARAN DUEL. Z historických stránek vám kyne sám Opičí král alias SUN WU-KCHUNG. Vyzobeme pár novinek z dubnového COMIC-CON PRAGUE 2024, připomeneme loňský HORRORCON 2023. Nechybí LEGO SOUTĚŽ. A ani to zdaleka není vše. Pročež konzumujte s radostí. Ať vám nová Pevnost chutná!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 02/2024:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.