Terry Pratchett - Sekáč

Přijde novej, mladej a ten se nezakecá… Jedenáctý román ze zeměplochy s hlasem Jana Vondráčka.

Fantasy, Humorné, Audiokniha

Ve vesničce u Beraní hory se objevuje chlapík s opravdu ostrou kosou. Říká si Vilém Klika, spoustě lidí je proti srsti a nedovedou přesně pojmenovat, co přesně je na něm zneklidňuje – možná jeho vysoká kostnatá postava? Hlas, co zní jak pohřební zvon? Nebo to, jak nonšalantně zachází se zemědělským náčiním? Skoro jako kdyby ho měl jako prodloužení ruky. Mezitím se na Zeměploše dějí věci. Ve městě Ankh Morpork se objevují podivné živoucí předměty, stařičký mág Rumpál Lžička ne a ne umřít, i když už měl být dávno po smrti, a zdá se, že není jediný. Vypadá to, že Smrť zmizel. Respektive, dostal výpověď…

Audiokniha Sekáč vyšla u vydavatelství OneHotBook a otevírá řadu titulů s ústřední postavou zeměplošského Smrtě. Tu si vzal na starost Jan Vondráček a nutno podotknout, že se jedná o volbu, jíž by se jen těžko kdokoli jiný vyrovnal. Vondráček dodává Smrťovi hluboký, zvučný hlas, který perfektně evokuje knižní kapitálky, a všechno figury v ději zpracovává osobitým zábavným způsobem. Zejména jeho Rumpál Lžička je parádní. Za jeho výkonem nezaostává ani hudební podkres, který je v duchu Pratchettova díla rozverně hravý, nikdy se však naštěstí neutrhne ze řetězu příliš, aby posluchače vytrhl ze zážitku. Tato audiokniha pod taktovkou zkušeného režiséra Hynka Pekárka servíruje perfektně vyvážené menu, k němuž se budete s chutí vracet pro přídavky a objevování nových netušených vrstev!

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Terry Pratchett - Sekáč:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.