Strážci galaxie – Noví Strážci 1: Císař Quill

Pravá galaktická držková! Dvě emzácké stvůry vejdou do baru…

Komiks, Marvel, Sci-fi

Rocket, Groot, Drax, Venom, Kitty Prydeová a… ehm, Thing? Že to nejsou Strážci galaxie, na které jste zvyklí? Žádný strach, všechno je v nejlepším pořádku. Oblíbená banda vesmírných hrdinů je holt v komiksech jen trochu divočejší než ve filmech. A tohle jsou navíc Noví strážci! Peter Quill odsvištěl císařovat planetě Spartax a Gamora je kdovíkde, takže bylo třeba doplnit stavy.

Pokud jste četli předchozí sérii, budete přesně vědět, na čem jste. I v případě, že vás minula, se ale snadno zorientujete. Taťka obou řad Brian Michael Bendis zvládá všechno podstatné efektivně rekapitulovat, aniž by polevil ve zběsilém tempu, jímž příběh uhání od výbušného úvodu až k výbušnému finále. A že uhání!

Jen co si Strážci stihnou vypůjčit jeden neznámý artefakt, už po nich startuje někdo více než schopný jim pořádně naložit. Někdo, kdo na ně má extra pifku, protože mu mohli nebo nemuseli odbouchnout celou planetu. A to ještě netuší, že na ně někde na konci vesmíru chystá habaďůru zelený tvrďák Anihilátor Annihilus a vetřelecká Královna snůšky. Říkali jsme, že to bude zběsilé?

Noví strážci jsou pořádně nahláškovaná akční jízda přesně v ranku, jaký byste u takhle nestandardního týmu čekali. Pokud ho žerete stejně jako my, rozhodně s nimi nešlápnete vedle. A víte, co je nejlepší? Že jsme teprve na začátku! Celkem nás čekají čtyři knihy, tak na tenhle zflarkovaný vesmírný vlak koukejte naskočit dřív, než vám uletí!

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Strážci galaxie – Noví Strážci 1: Císař Quill:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.