Rob Grant & Doug Naylor - Nekonečno vítá ohleduplné řidiče

Do audiovesmíru s Červeným trpaslíkem. Aneb s Rimmerem na věčné časy a nikdy jinak!

Audiokniha, Sci-fi, Humor

Červený trpaslík je britský fenomén, který jistě netřeba představovat. Hlášky ze seriálu u nás zlidověly a každoroční setkání fanoušků na TrpasliConu ukazuje, že tenhle magorskej vesmír má pořád co nabídnout – jako třeba vynikající audioknihu od vydavatelství OneHotBook!

Kamil Halbich, který v seriálu propůjčil svůj hlas Arnoldu Jidáši Rimmerovi, se tentokrát zhostil role interpreta a vydavatelství OneHotBook si na tuto práci nemohlo vybrat lepšího člověka – povědomý hlas je perfektním doplněním pro eskapády posádky lodi Červený trpaslík. Je zážitek poslouchat v jeho podání hlasy různých postav – excelentní je zejména Dán Petersen. Vymazlený je také hudební podkres, který při oddělování kapitol skvěle evokuje seriál a v úvodu využívá motivu ikonické televizní znělky.

Nekonečno vítá ohleduplné řidiče je první ze čtyř knih a pokrývá děj úvodních epizod seriálu. Zároveň také nabízí komplexnější pohled na svět a ústřední hrdiny – popisuje jejich první setkání v ulicích Mimasu, život Davida Listera před nastoupením na těžařskou loď, a věnuje se více i postavám, které se seriálem jen mihly. Autoři píší s lehkostí a jazykovým ostrovtipem, který je typický pro představitele vlny britské humoristické fantastiky. Jazykové hříčky by se mohly snadno stát kamenem úrazu, Halbich v nich však naštěstí naviguje s citem a evidentně si návrat do známého prostředí užívá – stejně jako si ho užijí i všichni milovníci pořádného vesmírného dobrodružství.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Rob Grant & Doug Naylor - Nekonečno vítá ohleduplné řidiče:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.