Madeleine Rouxová - Stíny povstávají

Skrytá hrozba otřásá světem! Pomstít se obvykle nebývá jednoduché.

Fantasy, Román, Literatura světová

Svět WarCraftu, proslavený řadou románů, komiksů, a především videoher, patří k nejznámějším a nejoblíbenějším fantasy světům současnosti. Právě do tohoto universa je zasazen napínavý děj knihy Stíny povstávají, který se dějově odehrává v období mezi datadisky ke hře World of WarCraft: Battle for Azeroth a WoW: Shadowlands, tedy v době, kdy je situace v celém universu ještě napjatější než obvykle.

Křehké příměří mezi Hordou a Aliancí bylo narušeno a obě hlavní frakce se musí v nových podmínkách vyrovnat s hrozbou, kterou představuje uprchlá bývalá vůdkyně Hordy Sylvanas Windrunner prahnoucí po pomstě. Na pozadí těchto událostí se odehrává příběh začínající pokusem o atentát na trollí královnu Talanji, což naznačuje, že Sylvanas může být blíže, než se zdá, a žene do akce každého, kdo s ní má nevyřízené účty.

Stíny povstávají představují svižně odsýpající akční román plný intrik a zvratů, který dává nahlédnout na události z perspektivy všech tří vzájemně soupeřících stran, což přináší působivou dynamiku. Na své si přitom přijdou fanoušci obou hlavních frakcí, neboť ani jedna není v tomto případě tou hlavní, přičemž se setkají se spoustou známých a zajímavých postav, jako je orčí vojevůdce Thrall nebo velitel aliančních špionů Mathias Shaw. Je sice pravdou, že děj vyžaduje určitou znalost universa, protože jde bez zdržení rovnou na věc, ovšem pokud vás do této chvíle svět WarCraftu zcela minul, je to o důvod navíc to co nejrychleji napravit.

 

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Madeleine Rouxová - Stíny povstávají:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.