Júsuke Murata - One-Punch Man 1: Jednou ranou

Neporazitelný bijec poprvé! Manga o tom, jak vznikají legendy mlátiček.

Komiks, Manga, Superhrdinové

Hrdina mangy One-Punch Man se kdysi rozhodl, že bude potírat příšery a zlo. A tak na sobě jinak trochu nudný a dost obyčejný Saitama začal pracovat. Světe, div se, píle se vyplatila. Jenže… on se stal silným až moc!

Na první pohled by se mohlo zdát, že je One-Punch Man tuctovou hrdinskou mangou plnou akčních scén a působivých detailních záběrů na tváře svraštělé zuřivostí. Její tvůrce, mangaka vystupující jako ONE, si totiž vzal na paškál všechny otřepané fráze. Jenže je obrátil naruby, a hle, výsledkem je příběh plný ironie, existenciální krize a vlastně docela trapných momentů, které si ale získají nejednoho příznivce.

Vždyť není to trochu nuda, když hrdina dokáže porazit úplně všechny? No jasně! Právě tomuto problému čelí Saitama čelem a pořád doufá, že se objeví příšera, kterou nedokáže porazit jedinou ranou pěsti (nicméně zatím má úspěšnost na kulatých 100 %). Samotář, který kvůli intenzivnímu tréninku přišel o všechny vlasy, tak postupně potkává vskutku zajímavé postavičky, a to nejen v roli protivníků, ale i budoucích spojenců – ať už se jedná o dívku s tělem komára, kyborga lačnícího po pomstě, nebo robotickou gorilu, která si na robota vlastně jen hraje, protože je to dost cool. Připravte se tedy na parodickou manga jízdu, na kterou je třeba nastupovat s otevřenou myslí a zcela potlačenou touhou porovnávat tuto sérii s čímkoliv, co znáte! Je to jasná rána přímo na solar.

 

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Júsuke Murata - One-Punch Man 1: Jednou ranou:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.