Číslo: 10/2020

Laso pravdy na krk, tahle holčina je vážně super, úžasná a báječná k tomu. A proto si o ní povíme víc v nové říjnové Pevnosti, která je opět plná zázraků!

Akční cena 49 Kč / 119 Kč

Sice nám WONDER WOMAN 1984 na poslední chvíli posunuli na Vánoce, ale to nás nesmí zastavit – o polobohyni z Themyskiry si řekneme víc už teď, ať se můžeme hromadně těšit na prosinec. Kukadla Gal Gadot ale rozhodně nejsou tím jediným, na co se můžete těšit v nové Pevnosti. Navrátíme se k TENETa a povíme si víc o superseriálu VYCHOVÁNI VLKY. Představíme vám horala Christophera Lamberta, skvělého hosta skvělého COMIC-CONU PRAGUE 2021. Slovutný JURAJ JÁNOŠÍK od Svetozára Olovranta přijíždí na PARNÍM TEMPLU a přihodíme i rozhovor s autorem. Přiblížíme si BALADU O PTÁCÍCH A HADECH, prequel Hunger Games, a spolu s ní mládí Coriolana Snowa a přisypeme nejžhavější novinky mezi audioknihami. Na vrátka klepou také ČAROPISCI R. J. Bennetta, okultní PŮLNOČNÍ FRONTA od Davida Macka a zajímá nás i druhá kniha VE STÍNU OSKERUŠE od Thea Addaira. Mezi povídkami tentokrát nechybí vítězný text Michaely Kubíčkové PROBLÉMY NA KRÁSNÉHO z literárního klání VIDOUCÍ a ŽIVOT PROTI ZÁKONU od Radovana Kolbaby. Ve Fantasy ságách si ukážeme na warhammerovská dvojčata TYRIONA A TECLISE od Williama Kinga, zatímco Blake Crouch nabízí ZHROUCENÝ ČAS. A komiksovou NIMONU znáte? A NAČMÁRANCE? Případně gamebook OZ? Píšeme o nich stejně jako o bojovnici z čambalských strží a mistru McDonaldovi. Stejně tak si ale zavzpomínáme na PEVNOSTCON a v Hlase fandomu si povíme víc o Deskovkách v Karlíně, letošním Fénixconu s Parconem, o výletě Františka Kotlety mezi bookstagramery a o nových Dračích kalendářích. A ani tohle není vše. Už máme podzim a každý ví, že to je ideální roční období na čtení Pevnosti. Tak si tu novou užijte! A mějte se fajn. 😊

Objednat toto číslo

Objednání čísla 10/2020:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.