Znovuzrození hrdinů DC

Něco se stane! Když zabloudí nejrychlejší superhrdina...

Komiks

Něco se stalo: představte si, že jste Batman, sedíte si v jeskyni, dumáte o tom, proč po Gothamu pobíhají tři Jokerové, a najednou se před vámi v záblesku světla zjeví týpek v červeném kostýmu, prohlásí, že ho znáte a že potřebuje pomoct, a zmizí. A vy si uvědomujete, že ho možná opravdu znáte, jen si nemůžete vzpomenout. A vzpomenout si nemůžou mnozí na dost věcí: na svou minulost, na přátele, dokonce na své lásky. Něco se stalo a náš svět se změnil; změnil se tolik, že samotný Flash, nejrychlejší muž světa, zabloudil v čase – a přitom zjistil, že za to může někdo, kdo stojí mimo čas. Nejen proto je nutné se vrátit, nejen proto je nutné si vzpomenout…

Něco se stalo, a DC komiks se změnil; změnil se tolik, že jej čtenáři příliš nepoznávali. Proto bylo nutné se rozpomenout, proto přišlo Znovuzrození. Restart celého DC světa, který na rozdíl od předchozí podobné akce uznává minulé události a vrací superhrdinům nejen vzpomínky, ale i značný kus jejich podstaty.

Něco se stalo, a tenhle komiks je úvodní vyprávění o tom, co. Navíc jde o začátek největšího komiksového projektu v Česku (různé Komiksové komplety jsou akce řízené ze zahraničí), který do vás bude následně pálit DCčkovské postavy rychlostí dvě knihy měsíčně. Stejně jako tady v moderním stylu, v moderní kresbě a s úctou k tradicím, ze kterých tito hrdinové vzešli.

Něco se stalo – a mnohé se stane. Protože jak na začátku říká Flash: „Ztratil jsem čas. Všichni jsme ho ztratili.“

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Znovuzrození hrdinů DC:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.