Zaslíbená země nezemě - Kaiu Širai a Posuka Demizu

Zaslíbená Země Nezemě - Aneb velký útěk ze sirotčince

Komiks, Fantasy, Světová literatura

Vítejte v sirotčinci Grace Field House, kde na trávníku zalitém sluncem skotačí desítky dětí pod bedlivým a starostlivým dohledem milující mamá Isabelly. Pravda, musí neustále skládat nejrůznější testy, ale co by pro svou milovanou mamá děti neudělaly? A nyní se navíc blíží velký den, protože malá Conny odjede. Vybrali si ji hodní lidé a ona povede krásný život v širém světě… Jenže když si chudák zapomene oblíbenou hračku a její přátelé jí ji chtějí vrátit, zjistí krutou pravdu. Conny se stala žrádlem démonů a stejný osud čeká všechny v sirotčinci, který je jen jednou velkou pěstírnou lidského dobytka té nejlepší jakosti…

Zaslíbená země nezemě v podstatě bere oblíbený motiv klonů, které zjistí, že si je jejich originály pěstují coby náhradní orgány na nožičkách. Situace nevypadá vůbec dobře, ale zdejší děcka jsou výjimečná – jejich hry jim daly fyzičku, a hlavně jsou všechny chytré. Potají tak začínají plánovat, jak obelstít systém a dostat se na svobodu. Jenže v jejich velení je od začátku rozkol – pokusit se zachránit všechny, nebo počítat, držet své přátele v nevědomosti a případně jejich masem vykoupit čas ostatním?

Tahle manga je prostě parádní napínavý psychothriller, kde dětským hrdinům fandí i největší cynici. Je to chytré, nekompromisní a správně brutální. Kresba je navíc čistá a nesahá tolik k typicky japonské přehnanosti, takže požitku opravdu nic nebrání.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Zaslíbená země nezemě - Kaiu Širai a Posuka Demizu:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.