Tygrovy čepele - Chris Pierson

Nájezdníci před branami! Návrat legendárního cyklu...

Fantasy, Román

Poslyšte další příběh ze světa, který v minulosti zrodil velké množství hrdinů a legend, ze světa zvaného DragonLance. Tentokrát se však namísto obvyklého Krynnu podíváme na Taladas, kontinent známý zatím pouze z legend a mýtů.

Kdesi ve stepích se probouzí temná moc a začíná našeptávat jednomu z náčelníků kmene Uigarů, Čovukovi. Netrvá dlouho a Čovuk stane v čele mnohatisícové hordy krvechtivých nájezdníků s jediným cílem: dobýt území Ligy obývané a společně bráněné lidmi a minotaury.

Baret Forlo se naopak snaží válce uniknout. Odešel z armády, aby se vrátil do náručí milované ženy, a po letech strávených v bitvách chce žít poklidný rodinný život. Jenže v momentě, kdy Forlo zjistí, že jeho panství má být prvním dobytým územím a že je jediný, kdo dokáže sehnat dostatek bojeschopných mužů a velet jim, je postaven před těžkou volbu: bojovat a s velkou pravděpodobností padnout pod náporem nájezdníků, nebo zbaběle uprchnout a otevřít plenitelům pohodlnou cestu k snadnému vítězství. A v pozadí si prastaré zlo mne ruce…

Tygrovy čepele jsou prvním dílem nové trilogie zasazené do dosud neprobádaného území světa DragonLance. Neztrácejí však nic z kouzla a přitažlivosti předchozích příběhů – setkáte se tu se sympatickými hrdiny, slizkými zloduchy, mocnou magií, prožijete velké bitvy i osudy jednotlivců, které mohou výrazně promluvit do vývoje událostí. Čeká na vás dechberoucí fantasy, která i přes moderní háv přináší závan nostalgie. Legenda pokračuje!

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Tygrovy čepele - Chris Pierson:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.