Ken Wakui - Tokyo Revengers 1

Gangy ze střední. Aneb když pro záchranu holky infiltrujete minulost...

Komiks, Literatura světová

Takemiči nebyl na střední zrovna sympaťák. Spíš sígr, co se poflakoval se svou partou a pořád se rval. Což není zrovna základ, na kterém byste vystavěli zářnou budoucnost. Takže teď je mu pětadvacet, žije sám v bytě s příliš tenkými stěnami, dovoluje si na něj bytná, mladší vedoucí v práci ho buzeruje a furt se musí za něco omlouvat. Naděje na změnu v nedohlednu. Jenže pak se ze zpráv dozví, že zemřela jeho přítelkyně ze střední a její bratr. Náhodná oběť řádění obávaného gangu. Zdrcený Takemiči pak druhý den nešťastnou náhodou spadne do kolejiště metra a… a najednou je mu zase třináct a se svou partou se jde poprat s týpky z nepřátelské střední školy. Jenže tentokrát ví, co ho čeká v budoucnosti, a rozhodne se s tím něco udělat. Zachránit svou holku i sám sebe…

Manga Tokyo Revengers hodně rychle rozdává karty, se kterými se bude hrát. Časem se tu bude cestovat víckrát a na hrdinovi je, aby zjistil nejen to, co všechno může ovlivnit, ale i to, proč by to měl dělat. Protože ke vzniku nebezpečného gangu z jeho přítomnosti možná vedla jiná cesta, než všichni věří, takže je třeba pečlivě vážit, koho podpořit na cestě k zločineckému vrcholu a koho naopak srazit do prachu… K tomu přidejte vyvážený mix středoškolské šikany, prvních lásek i optimistické víry ve vlastní budoucnost. To vše odvyprávěné za pomoci kresby, která perfektně vystihuje charaktery i akčnější scény (zatím omezené jen na ruční bitky). Prostě série, co vás chytne a nepustí.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Ken Wakui - Tokyo Revengers 1:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.