Jason Aaron - Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený

Thor v říši smrti. Bůh hromu a mnoha kladiv.

Komiks, Fantasy

Jak už bývá u rozsáhlých univerz zvykem, třísvazková série o komiksovém Thorovi startuje uprostřed děje: nějaký pátek poté, co byl Thor prohlášen za nehodného vládnout Mjolnirem. A co hůř, také v době, kdy napříč říšemi zuří válka vyvolaná temným elfem Malekithem, V takové situaci Thor určitě nebude stát stranou – sice nemá svou ikonickou zbraň, ale jakožto bůh hromovládce může být stále užitečný. Dokonce i v případě, že musí kvůli intrikám svého povedeného bratříčka Lokiho zasáhnout do bojů o nadvládu nad Helem, říší mrtvých. Kdo ovládne mrtvé, ten totiž bude mít po ruce největší armádu ve vesmíru. A kromě aktuálního šéfa Helu, Thorova dávno mrtvého bratra Baldra, si na takovéhle posily dělá zálusk bývalá vládkyně mrtvých Hela i Královna oharků ve službách Malekitha.

Hodně hráčů na malém bojišti znamená rychlou a nemilosrdnou řežbu a improvizované pletichaření, kam občas proklouzne typický marvelovský humor. Thor je tentokrát jenom jeden z bojovníků (i když ne tak docela), co má akorát výjimečně k ruce víc než jedno kladivo. V mrazivých kulisách Helu, podpořených dokonale odpovídající kresbou, se odehrává čtivá hra o trůny po skandinávsku, což není všechno. Tvůrcům se na malý prostor povedlo vtěsnat nejen průřez celým bojem o Hel, ale i dva další fragmenty: Thorův boj s Juggernautem a v daleké budoucnosti i jeho setkání s avatarem Phoenix. Za málo peněz hodně muziky i zbušených protivníků… a taky jeden moc hodný pejsek!

 

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Jason Aaron - Thor 1: Bůh hromu znovuzrozený:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.