Gerry Duggan - Deadpool, miláček publika 1 - Užvaněný milionář

Ze žoldáka celebritou. Deadpool nejpopulárnějším avengerem!

Komiks, Superhrdinové

Deadpool je Avenger? A veřejností milovaná hvězda, co vydělává tolik, že zmíněné Avengers financuje on, a ne Tony Stark? Tomu se snad ani nedá věřit, ale přesně do takového chaosu čtenáři spadnou už na prvních stránkách Deadpoola, miláčka publika. Deadpool je v ulicích, na plakátech, a hlavně v srdcích lidí (a dokonce tentokrát jen přeneseně). Co je ovšem nejdivnější: Deadpool koná dobro, a to překvapivě nekrvavými způsoby. Což zní až moc ideálně na to, aby to mohlo vydržet dlouho, a taky že to nevydrží.

První díl nové série s Deadpoolem ve středu pozornosti je trochu jiný, než by člověk čekal. Oproti obvyklému standardu titulního užvaněného žoldáka totiž ubírá na prvoplánových pubertálních vtipech a nepříčetnosti. Deadpoolovi se tentokrát nehádá několik hlasů v hlavě, zato po světě běhá hromada jeho kopií, které se ani netají tím, že nejsou ten jediný a pravý originál, ale jen členové jeho oficiální party Deadpoolů na objednávku. Někteří za to berou výplatu, zatímco jiní využívají situace k tomu, aby se tomu pravému Deadpoolovi pomstili.

A mezi tím vším skutečný Deadpool musí uklidit, co ostatní nadrobili, tentokrát pod dohledem kamer a obdivovatelů. Prostě chaos, v němž neteče tolik krve jako obvykle, ale zato jde o důkaz, že Deadpoola není nikdy dost, i když si jich domů na narozeninovou oslavu pozvete celou partu. A co si o tom všem myslí Steve Rogers, a co je důležitější, Deadpoolova manželka? To se dočtete v příloze příští Pevnosti!

 

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Gerry Duggan - Deadpool, miláček publika 1 - Užvaněný milionář:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.