Enderova hra - Orson Scott Card

Ten třetí musí porazit termiťáky!

Audiokniha, Sci-fi

JAK VYCVIČIT Z DÍTĚTE ZABIJÁKA A SPASITELE LIDSTVA

Malý Ender ví, že je Třetí – dítě, na které by jeho rodiče neměli nikdy nárok, pokud by zde nebyla jistá šance, že právě jejich další potomek by mohl být vojenským géniem, kterého lidstvo zoufale potřebuje, aby porazilo nebezpečné termiťany – mimozemšťany, jejichž předchozí útoky lidstvo přežilo jen díky prostému štěstí. Proto je Ender odveden do Bitevní školy, kde se vedle dalších extrémně nadaných dětí učí, jak vyhrát válku. Učí se hrou. Jenže tahle dětská hra je smrtelně nebezpečná, protože dospělý neváhají měnit pravidla a záměrně tlačí své svěřence až za hranu. Nehody i vyřizování účtů…a někde před Enderem přízrak totální anihilace jednoho druhu…

Enderova hra je klasika. Jedna z nejdůležitějších a nejvlivnějších sci-fi posledních třiceti let, sběratelka ocenění i dalších a dalších generací okouzlených čtenářů. Její kouzlo je v jednoduchosti. Card chce jediné: vyprávět příběh kluka, který si uvědomuje, jak je s ním manipulováno, jak je jeho život deformovaný, jak se stává čímsi nelidským… ale nemůže s tím nic dělat. Protože všechny ostatní možnosti jsou ještě horší. A výsledkem je neuvěřitelně hluboká kniha, ve které můžete i na iksté čtení objevovat nové věci. Audioverze staví na kontrastu starého, zkušenostmi oplývajícího hlasu Pavla Rimského a mladého, nadšeného, ale čím dál unavenějšího přednesu Filipa Kaňkovského. Ten kontrast prohlubuje zoufalství, které Card do knihy vložil. A Znovu oživuje Enderův příběh jako máloco!

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Enderova hra - Orson Scott Card:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.