Chip Zdarsky - Spectacular Spider-Man 1

Jako zamlada. V týhle ulici to nějak žije…

Komiks, Marvel, Literatura světová

Peter Parker toho má za léta spidermanování na hrbu víc než dost. V jednom komiksu zjistil, že si Gwen Stacyová pořídila děti s Green Goblinem, v jiném si nechal narůst dva bonusové páry rukou a v dalším uzavřel smlouvu s ďáblem. Čili byl zralý na pořádnou dovolenou. Ovšem to, že se v řadě Spectacular Spider-Man vrací do ulic starého známého New Yorku, ještě neznamená, že se mu nějaké dostane. Až bychom se nebáli říct, že to znamená pravý opak.

Ještě než stihne dopít kafe, už mu nad hlavou krouží důchodce Vulture. To však není jediné nebezpečí, s nímž se bude muset pavoučí hrdina v sousedství, kde najednou disponuje superschopnostmi každý druhý, vypořádat. Jsou tu totiž lidé vybavení technologií tak pokročilou, že jí neodolají ani vynálezy Tonyho Starka. Naštěstí má Spidey k ruce Ironheart, Human Torche a… svoji ségru? Nemluvě o tom, že do děje zasáhne i uřvaný novinář J. Jonah Jameson!

Kanadská scenáristická hvězda Chip Zdarsky v minulosti úspěšně přispěl do kánonu některých z největších komiksových hrdinů – Daredevila, Batmana, ehm, Kačera Howarda… – a Spider-Man mu sedne naprosto skvěle. Jasně, je trochu ukecanější, než si ho pamatujete, ale zase nešetří vtipy o důchodcích, což je jednoznačné plus. V kombinaci se stylovou kresbou Adama Kuberta tedy určitě. Ještě štěstí, že jsou venku rovnou čtyři knihy, protože po dočtení téhle se rozhodně budete chtít pustit do další.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Chip Zdarsky - Spectacular Spider-Man 1:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.