Anthony Reynolds - Zničení

Je třeba zachránit královnu! Epické dobrodružství ze světa League of Legends.

Fantasy, Román, League of Legends

Mocný a také krutý vládce Camavoru je mrtev a na trůn nastupuje jeho syn a dědic Viego. Nebude to mít jednoduché. Musí se spojit s magickým mečem, vypořádat s rebelujícími rytířskými řády toužícími po větší moci a výbojích, nějak vyřešit problémy s porobenými národy a spoustou nepřátel za hranicemi země. Dost práce pro jednoho mladíka.

Naštěstí má k ruce zkušenou generálku Kalistu a hlavně milovanou a milující ženu – královnu Isoldu, která z něho dělá lepšího člověka. Pak se ale stane katastrofa, Isolda je při atentátu na krále zasažena otrávenou čepelí a pomalu umírá. Není jí pomoci… Možná jen na bájných Požehnaných ostrovech by se měl nalézat magický lék, který by ji mohl uzdravit. A tak se generálka Kalista vydává na šílenou výpravu za chimérou. Najít legendární Ostrovy však bude jen tou jednodušší částí plánu…

Zničení vypráví jeden z velkých příběhů Runeterry. Příběh o příliš velké lásce, pádu příliš rozpínavého království a zrodu příliš temného prokletí. Ovšem nenechte se mýlit, přestože děj provázejí silné emoce, je to ve skutečnosti stará dobrá fantasy s důvěrně známými ingrediencemi, která si na romantiku moc nepotrpí. Mezi přednosti knihy patří také výrazné ženské charaktery, ať už je to Kalista v hlavní roli, excelentní kapitánka její lodi Vennix, či mladá, nadšená zbrojířka Jenda’kaya na Požehnaných ostrovech. Zničení je prostě velký epický příběh, velkolepá legenda o zrodu temnoty, a i nadčasových hrdinek!

 

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy Anthony Reynolds - Zničení:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.