Číslo: 12/2016

Od Rogue One se očekává možná ještě větší úspěch než od posledních Star Wars, což je důkaz, že Síla se opravdu probudila.

Proto jsme pro vás prošlapali midicholorianový vesmír tam a zase zpátky. Nechybí dokonce ani rozhovor se Star Wars spisovatelem Timothy Zahnem. Řeč ale bude také o půvabné animované bajce Červená želva. A stejně jako na vás ze stránek časopisu vykoukne seriálový The Exorcist, zahanbit se nenechají ani upíři a lykani z Underworldu: Krvavých válek. A knihy? Mezi nimi dominují nové vydání Duny, Perryho Vetřelci, famózní akční sci-fi Armada, miliony let trvající kosmická sága Halo Mythos, alternativní Londýn a jeho Temnější tvář magie, ale seznámíte se také se Včelí královnou a s Pragocalypsou. A pozor!!!! G. R. R. Martin za námi přichází se svými Darebáky!!! Anebo chcete vidět, jak vypadaly opravdové Hvězdné války mezi USA a SSSR? Případně chcete poznat artušovského poděsa Mordreda? Přejete si konspiračně zateoretizovat o Uprchlících? Chcete si zavzpomínat na Humbook? Anebo se podívat do budoucnosti na brněnský Fénixcon? Není problém, od toho je náš časopis tu! Pevnost vládne a je připravena splnit všechna vaše přání!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 12/2016:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.