Číslo: 11/2017

Zlatá komiksová skvadra Liga spravedlnosti se konečně dostala na plátno a jsme si jisti, že už jen kvůli Wonder Woman a Aquamanovi ji chcete poznat.

A co na to poví nový Blade Runner 2049 anebo druhý díl Kingsman? A funguje Thorovi stále jeho hromovládné kladivo, jehož úkolem bude zastavit Ragnarök? Mimochodem také věříte, že Magie spojuje? Tvůrkyni žoldačky Kate Danielové, spisovatelku Ilonu Andrewsovou, jsme přitom vyzpovídali v rozhovoru. A jedeme dál. Posvítíme si i na novou povídkovou antologii Ve stínu říše i na asijské mytologické Ctnosti králů. Do nejtemnějších hlubin internetu pak vstoupíme románem Bounty. Temné bratrstvo nám představí Ostří mrtvého muže. Svými povídkami zaúřadují David Šenk a Vendula Kreplová. Do vod fantasy romantiky zve Diana Gabaldonová, protože Mořeplavec vyplouvá. Zavzpomínáme si na Humbook, Comics Salon, Istrocon i na Coniáše 2017 a na Pottermánii. Navrátíme se i k Steampunkovému cosplayi s Petrou Slovákovou. Společně s Witchblade vstoupíme do Kompendia. V historické sekci zabloudíme mezi duelisty i do srdce Operace Market Garden. A to zdaleka není všechno. Pevnost je totiž dokonalý lék na všechny pevnostní chandry! A vy to víte!!!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 11/2017:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.