Číslo: 09/2016

Pohodlně se usaďte na pryčnách arény a nasajte vůni krve, protože přichází Ben Hur a společně s ním nová Pevnost, připravená zkrášlit vám konec léta!

Nejen slavný vozataj, ale především nejlepší Gladiátoři všech dob už si na vás brousí meče! Stejně tak ale poznáte Stranger Things, pravděpodobně nejlepší žánrový nový seriál tohoto roku! Samozřejmě ale nesměji chybět ani Fantastická zvířata a prokleté dítě z potterovského univerza. A co takhle se konečně pořádně seznámit se Stevenem Spielbergem? Či s knihami Deus Ex? S fenomenálním Krvavým pohraničím? A komiksově – seriálového Lucifera už znáte? Mimochodem se staví i Matracman, stejně jako přistaneme na Měsíci v rámci konspiračních teorií. A nebudou chybět ani Hádes a perfektní Geekzóna! No prostě na tohle číslo jsme zase totálně hrdí a vy už tušíte, že to bude zase jízda! Pevnost vládne i v září a vy s ní!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 09/2016:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.