Číslo: 08/2017

Nejhýčkanější literární potomek Stephena Kinga konečně opustil stránky knih, což jsme si pochopitelně nemohli nechat ujít. Pistolník Roland i Muž v černém po letech fanouškovského modlení vstoupili na stříbrné plátno.

A Temná věž bude jízda. V nové Pevnosti ale házíme i další trumfy. Například Valeriána a město tisíce planet. Anebo si zacvakáme zuby s Annabelle 2. A slušnými svaly se může pochlubit i seriálová sekce: nabízí jak článek o renesanci haluzárny Twin Peaks, tak exkluzivní rozhovor s Marinou Sirtisovou, kterou všichni známe jako Deannu Troi ze Star Trek: Nová generace!!! A když už tak obcujeme s mistrem Kingem, určitě musíte poznat i knihu měsíce, znepokojivého Colorado Kida. Mimochodem, jste připraveni s námi oslavit 20 báječných let s Harrym Potterem? A taky jste tak napnutí, jak dopadla novinka Jany Rečkové Labyrint u Mrtvého ženicha? Pro fandy sci-fi máme přitom i dvě skvělé povídky, jednu od Mira Švercela a druhou od Romana Turčanyho. Tím ovšem nekončíme. Přichází George R. R. Martin se Sídlem červa. Ohlédneme se i za posledními stránkami Kladiva na čaroděje. Podíváme se, co je nového ve světě stripů. A v Profících se na vaše četná přání začneme s Petrou Slovákovou věnovat steampunkovému cosplayi. Chybět ale nesmějí ani reportáže z Anifilmu a Festivalu fantazie. A tohle všechno zezadu jistí jemnocitný bůh Yanluo – Wang. No prostě beneluxus největší, hodící se k mořím, rybníkům i do rozpálených kanceláří. Léto s Pevností je fanouškovská klasika a vy moc dobře víte, že si ho společně parádně užijeme.

Objednat toto číslo

Objednání čísla 08/2017:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.