Číslo: 07/2016

Svět možná zešílel a venku to hrozně topí, ale nová Pevnost je přesto tu!!! A s ní možná největší sbírka magorů, jakou kdy spatřilo stříbrné plátno.

Sebevražedný oddíl alias Suicide Squad je partička, jakou jsme tu vážně ještě neměli. A nový kingovský seriál 11.22.63, to je taky pěkná haluz. Jedeme ale dál: v předvečer nového Dne nezávislosti se podíváme na zoubky taktéž emzákům a dokonce dojde i na staré dobré nácky ve fantastice, na Dunu a možná přijde i zelinkavý Arrow. A zatímco v povídkách to jistí Martin Sládek a David Šenk, otevřou se zároveň znovu Brány Skeldalu, vedoucí až k Danovi Černému a k jeho pekelnému sousedovi Hellboyovi. Anebo si tu někdo přál prožít warhammeráckou Total War? A což takhle seznámit s démonickou bohyní Izanami? Všechno máme, všechno zařídíme, protože pro nás není nic nemožné! Jsme Pevnost a také tentokrát se těšíme na vaši letní spokojenost! Fantastika vládne!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 07/2016:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.