Číslo: 06/2017

Laso pravdy se netrpělivě napíná, protože Wonder Woman je tu, připravena porvat se o budoucnost našeho světa. A nejen ona, štítonošek a válečnic je plná fantastika.

Nastal tedy nejvyšší čas připomenout si jejich inteligenci, sílu, půvab a grácii, s nimiž nám už po dekády chrání zadek. Po nějaké době se ale hlásí o slovo také Transformers skrze svého Posledního rytíře. A dokonce dojde i na Mumie, na kterých si tentokrát zarajtuje Tom Cruise. Mimochodem, pokud jste dosud neslyšeli o Projektu Kronos od Pavla Bareše, zbystřete, protože tohle je knižní debut jak víno. Případně chcete nahlédnout do dvojího života černých andělů, skrze strhující román Mé jméno je nikdo? Anebo vás zajímají povídky od Lucie Lukačovičové a Tomáše Dostála? Ani tím ale nekončíme, ještě je zde vzpomínka na Terryho Pratchetta, následovaná Grungem a Lovcovým odkazem. Navíc George. R. R. Martin představuje svoje povídkové Divoké karty. Z herního světa pak na nás pokukuje Prey 2. A zatímco náš milovaný hulvát a nevycválaná křupka Míla Linc, ahoj Mílo, nahlédne do mikrosvěta dvorních dam, konspirátoři si tentokrát smlsnou na představě, že země je placka a táhnou ji sloni. Plus si neodpustíme pár obrázků ze Světa knihy, naší nejoblíbenější akce roku, páč to tam bylo boží. Prostě a jednoznačně, těšte se na hodobóžový ranec plný parádního čtení. Ani tentokrát jsme nic neponechali náhodě.

Objednat toto číslo

Objednání čísla 06/2017:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.