Číslo: 06/2016

Klaňte se Orkům, nová Pevnost is coming a s ní letošní největší fantasy pecka – Warcraft! Že bylo WOWko doteď fenoménem jen pro pařany, hráče, figurkáře a čtenáře?

Jako by to nestačilo, nyní konečně dojde i na filmové fandy. Azeroth rozebíráme šutr po šutru a je nám v tomhle světě zatraceně dobře. Stejně tak si ale naši pozornost zasloužilI i Captain America a Dcera čarodějky, zatímco do zlomeného světa herních závislostí uvádí parádní románová dystopie Ready Player One. A zatímco cesta podzemkami zavede svěřence slečny Peregrinové do Knihovny duší, představíme si také parádního Naslouchače, Mezihvězdný expres, Začátek konce a Projekt Alfa. Samozřejmě ale nebudou chybět ani Metro a rozhovor s Dmytrim Glukhovským! A proběhl Svět knihy, z něhož přinášíme reportáž, stejně jako došlo ke znovuzrození pistolníka z Temné věže! A pokud máte rádi Calvina A. Hobbese, pařby Dark Souls nebo se chcete dozvědět víc o konspiračních teoriích kolem ekonomické krize, jste rozhodně naši! No prostě číslo nařachnuté až do poslední stránky. Taková je Pevnost a takovou ji máte rádi!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 06/2016:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.