Číslo: 04/2017

Druzí Strážci galaxie naplní kina po okraj a v Pevnosti od nich neočekáváme nic menšího než film tohoto roku. Mývalí pracku na to!

Přesto bychom vás ale rádi upozornili i na několik dalších peckovic, které prostě nesmíte minout. Prasečí a jiné zordy se chystají aktivovat noví Strážci vesmíru. Za dokonalou vizuální depresi Volání netvora: Příběh života ručí vizionářství Juana Antonia Bayony. Samozřejmě nemůžeme opomenout pobělošenou pecku Ghost in the Shell, rozebranou hned na šesti stranách, anebo menší pootočení se za Loganem či drobnohledné pomrknutí na výsostně narkotický seriál Legion. A co na to literatura? Ursula Le Guinová doporučuje poslední střípek Kroniky západního pobřeží. Tipem redakce se stal Lebbonův Armagedon. Zároveň letos slavíme 80. smrtniny Howarda P. Lovecrafta. A už jste vstoupili do Croninova postapokalyptického Města zrcadel? Případně jste připraveni na Dotek vetřelce, těšíte se na Heitzovu novinku Oneiros anebo se chcete začít bát v metru zásluhou parádičky Michala Šefara Podsvětí? Vřele doporučujeme stejně jako povídky od Macieje Lewandowského a Jakuba Maříka! A do toho přijíždí Matracman, Strážci z Blaníku a Satanisti. A mimochodem taky se tak těšíte na Svět knihy? My též! Protože Pevnost vládne a opět vám přináší náruč plnou fantazie!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 04/2017:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.