Číslo: 03/2017

Zahraniční žurnalisté se mohou ve chvále snímku Logan přetrhnout a Pevnost se k nim ráda připojuje. Wolvieho drápy zůstanou dlouho v nás.

V březnovém čísle toho ale samozřejmě najdete mnohem víc. V seriálových hitech se například podíváme s dospělou Dorotkou do smaragdového Emerald City. Stejně tak ale navštívíme Krásku Emmu Watsonovou a její Zvíře. Připomeneme si největší fláky Hajaa Mijazakiho, jehož filmová přehlídka proběhla v pražském Biu Oko. Samozřejmě ale dáme slovo také o King Kongovi, jehož huňatá kladiva už buší na sály českých kin. A což takhle pobýt ve společnosti Psyů V zajetí slasti? Nebo se chcete porochnit v Neviditelné knihovně? Nebo snad hovíte military sci-fi, a tím pádem nesmíte minout rozhovor s Robertem Fabianem? Všechno máme a k tomu také odpovědi na otázku, co se vlastně stalo před více než sto padesáti lety na HMS Terror a kdo že byl Baron Kriminel. A k tomu přihazujeme reportáže z Repliconu a ohlášky na Festival otrlého diváka. Vy víte, že to chcete! Pevnost vládne a fantastika je všude kolem nás!

Objednat toto číslo

Objednání čísla 03/2017:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.