JET Procitnutí - Russell Blake

Nádherná a nebezpečná! Sedm životů nejlepší agentky mossadu.

Akční, Román

Aby se krásná Maya (s krycím označením Jet) zbavila okovů vražedné minulosti, nafingovala vlastní smrt. Nejnebezpečnější zabijáci izraelské armády totiž do důchodů standardně neodcházejí, maximálně v dřevěném futrále. Utajená výslužba však nemá dlouhého trvání, přestože o její existenci věděl pouze jediný člověk na světě. Bývalý šéf a milenec v jednom, takže tohle je víc než osobní. Teď po ní jdou nájemní vrazi ve službách ruského oligarchy, který by rád její hlavu ve vitrínce, aby srovnal staré účty. Jenže špičkovým operativcem se u Mossadu nestanete pro krásné modré oči. A Jet se řídí jediným pravidlem – bojuj, dokud nejsi mrtvý.

Americký spisovatel Russell Blake směle rozehrál vysokooktanový thriller, ve kterém hrají prim hi-tech zbraně a úchvatná femme fatale v přiléhavé kombinéze. Ikonická hrdinka vůbec dává příběhu příjemný drajv, hlavně proto, že nesklouzává k láskobolným klišé. S ničím se moc nepáře, pročež záporáci padají jak obilí při letní sklizni. Přímočará zápletka se po vzoru akčních blockbusterů soustředí jen na to podstatné a zvolna přechází z jedné výbušné scény do druhé, aby vyvrcholila ve strhujícím finále. S tím souvisí i autorova fascinace exotickými kraji, což se promítá do samotného vyprávění, které tak díky změnám prostředí získává na zběsilém tempu. Navíc pro tvůrčí zálibu v armádní technice si nejeden fanoušek moderních novinek přijde na své. Řekněte, co víc si přát od akční zábavy? Snad jen další díly.

Objednat Pevnost Plus s touto přílohou

Objednání přílohy JET Procitnutí - Russell Blake:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.