Číslo: 07/2021

Na obálce nové pevnosti se to hemží nanity a vnitřku pak vládnou dámy, co nekopají za barvy dobra. Váš průvodce fantastickými světy rozhodně má co nabídnout a hlásá, že budoucnost není pro padavky.

Chci novou Pevnost!

Pokud nejste avokádo, nemusí být zkaženost nutně mínus. Svoje o tom vědí i ty nejlepší fantastické záporačky a bad girls, které bez uzardění obsadily téma nové Pevnosti. A že jich je. Stejně tak se ale v nejnovějším vydání potkáte s ARMÁDOU MRTVÝCH, ocitnete se V ZAJETÍ a zavzpomínáte spolu s námi na G. I. JOEA, unikátní militaristický sci-fi fenomén, který nyní po dlouhé době ožije skrze snímek SNAKE EYES: G. I. JOE ORIGIN. Ze seriálové sekce ale již pomrkávají značně vydaření SWEET TOOTH: CHLAPEC S PAROŽÍM a LOKI, zatímco Fokus se plně soustředí na WARCRAFT, jeden z nejživějších fantastických světů. A s královnou humanistické a odtechnizované sci-fi BECKY CHAMBERSOVOU se znáte? A víte, že sestřenky se již počtvrté vracejí ve ZTRACENÉ od Andrzeje Pilipjuka? Znáte tajemství stříbrného města ARILA a tušíte, kdo jsou SESTRY VE ZBRANI A PÍSNI? A hlavně už jste si udělali čas na unikátní tuzemský komiks NANITS CHRONICLES, ve kterém budoucnost není pro padavky? V souvislosti s Nanity pak Pevnost nabízí i rozhovor s tvůrci tohoto skvělého počinu, s Robertem Kaločaiem a s Michaelem Petrusem. Mimochodem konečně u nás vychází i jedna z nejslavnějších mang světa, AKIRA. A zatímco v historické sekci si povíme víc o smrti rokokového dobrodruha Morice Beňovského, v Hlase fandomu vám naprášíme vše o akcích WITCHERCON, HUSITI NA TVRZI a také o SARDENSKÝCH LEGENDÁCH 2021. A samozřejmě nesmějí chybět ani novinky o COMIC-CON PRAGUE 2021, ani povídky od Kateřiny Kalivodové Foltánkové a Romana Turčanyho, a i s nimi se pořád jenom rozehříváme. Ten, kdo koupí, neprohloupí, protože v novém čísel Pevnosti je snad úplně všechno, po čem fanouškovská duše hladoví. Ať se vám čte nejmíň… fantasticky! 😊 #casopispevnost

Objednat toto číslo

Objednání čísla 07/2021:

Pošlete nám Vaše kontakty a poté se domluvíme na podrobnostech objednávky nebo předplatného. Položky označené hvězdičkou jsou povinné.